Özel Kardelen Koleji İlkokulu

"Geleceğin Liderlerini Yetiştiriyoruz.."

KADROMUZ

Ömer GÜRBÜZSınıf Öğretmeni

Nevşehir’de doğan Ömer Gürbüz. 1983 yılında Gaziantep’te göreve başlamıştır. Gürbüz Aksaray Ortaköy’de 5 yıl görev yaptıktan sonra Nevşehir Kaymaklı Kasabası’nda, Nevşehir Yüzüncüyıl İlköğretim Okulu’nda ve Yeniçeşme İlkokulu’nda görevine devam etmiş, 2014-2015 eğitim ve öğretim yılında Kardelen Koleji’nde göreve başlamıştır.

Nurten VARIRSınıf Öğretmeni

Nevşehir doğumlu olan Nurten Varır; İlk, orta ve lise öğrenimi Nevşehir’de, üniversite eğitimini Gazi Üniversitesi’ne bağlı Kırşehir Eğitim Yüksek Okulu’nda tamamlamıştır. Göreve Nevşehir İçik köyünde başlamış. Sırası ile Kızılcin Köyü, merkez Mihriban Emin İlköğretim okulu ve 20 Temmuz İlköğretim okulunda çalışmıştır. Varır Devlet okullarında 24 yıl görev yaptıktan sonra emekli olmuş. 2010-2011 eğitim-öğretim yılı itibariyle Özel Kardelen Koleji’nde çalışmaya başlamıştır.

Sevgi YÜKSELSınıf Öğretmeni

Malatya’da doğumlu olan Sevgi Yüksel. Öğrenim hayatını Malatya’da geçirmiştir. 1979 yılında Malatya Eğitim Enstitüsünden mezun olmuş. 19.11.1979 tarihinde Tokat’ın Zile ilçesinin Karşıpınar Köyünde göreve başlamıştır.. Daha sonra Urfa ve Konya illerine atanmış olan Yüksel 1981 yılında Nevşehir’in Acıgöl İlçesinin Ağıllı köyünde çalışmıştır. Nevşehir’de sırasıyla Gazi, Rauf Nail Akman, 75.Yıl İlköğretim okullarında görev yapmıştır. 15 Eylül 2006 tarihinde emekli olup ardından Kardelen Koleji'nde göreve başlamıştır.

Efkan TUNCASınıf Öğretmeni

1965 Derinkuyu doğumlu olan Efkan Tunca . Niğde eğitim yüksekokulunu bitirdikten sonra Ağrı, Kırşehir ve en son Nevşehir 20 Temmuz İlköğretim Okulu’nda 17 yıl görev yaptıktan sonra emekli oldu. 2013-2014 öğretim yılından itibaren Kardelen Koleji'nde ilkokul öğretmeni olarak göreve başlayan Tunca. Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Selda ÇALIŞKANSınıf Öğretmeni

Nevşehir doğumlu olan Selda ÇALIŞKAN ilk ve orta öğrenimini Gülşehir'de, lise öğrenimini Nevşehir Öğretmen Lisesi'nde tamamlamıştır. Gazi Üniversitesi Kırşehir Eğitim Yüksek Okulu'ndan mezun olarak meslek hayatına Diyarbakır'da başlamıştır. Daha sonra Nevşehir'de Karacaşar , 20 Temmuz ve Damat İbrahim Paşa İlköğretim Okullarında görev yapan Çalışkan. Devlette 26 yıl çalıştıktan sonra 2015 yılında emekli olarak Özel Kardelen Koleji ailesine katılmıştır.

Birsen GÜRBÜZSınıf Öğretmeni

Osmaniye - Kadirli doğumlu olan Birsen Gürbüz, ilk orta ve lise eğitimini Kadirli'de üniversite eğitimini ise Çukurova üniversitesine bağlı Hatay Eğitim Yüksek okulunda tamamlamıştır. Öğretmenlik görevine Nevşehir Basansarnıç köyünde başlamıştır. Sıra ile Tatlarin Ballık ilkokulu, Kaymaklı Atatürk ilkokulu, Göre ilkokulu, 30 Ağustos ilkokulu ve Mehmet Gülen ilkokulunda çalışmıştır. Birsen GÜRBÜZ 26 yıl devlet okullarında görev yaptıktan sonra emekli olmuş, 2015 yılında Özel Kardelen Kolejinde çalışmaya başlamıştır.

Adem ÇINKIRSınıf Öğretmeni

1965 Kahramanmaraş doğumlu olan Adem ÇINKIR, Konya Selçuk Üniversitesi Niğde Eğitim Yüksekokul’undan mezun oldu. Avanos Mehmet Akif Ersoy İlköğretim okulunda, Avanos Bahçelievler 100. Yıl İlkokulunda olmak üzere yurdun çeşitli okullarında 29 yıl öğretmen ve uzman öğretmen olarak çalıştı. 2016-2017 eğitim öğretim yılı itibariyle Kardelen Ailesine dahil olan Adem ÇINKIR evli ve bir çocuk babasıdır.

Seher ALEVLİSınıf Öğretmeni

1969 Uçhisar doğumlu olan Seher ALEVLİ, ilk, orta ve lise öğrenimini Nevşehir’de tamamladı. Niğde Eğitim Yüksek Okulunda 1989 yılında mezun oldu. Yozgat’ın Akdağmedeni Çiçekli Köyünde göreve başladı. Nevşehir de Kurugöl, Özyayla köylerinde, Rauf Nail Akman İlköğretim okulunda ve son olarak 75. Yıl İlkoklunda 26 yıl görev yaptı. 2016-2017 öğretim yılından itibaren Kardelen ilkokulun da çalışmak üzere Kardelen Eğitim Kurumları ile anlaşan Seher Alevli evli ve iki çocuk annesidir.

Zühal KORKMAZSınıf Öğretmeni

1968 Ürgüp doğumlu olan Korkmaz; ilk, orta ve lise öğrenimini Nevşehir’de tamamlamıştır. Gazi Üniversitesi Eğitim Yüksek Okulu mezunudur. Meslek hayatına Nevşehir Kavak Kasabası İlköğretim Okulunda başlayan Zühal KORKMAZ daha sonra Uçhisar İ.Ö.O ve Güzelyurt Turgut Akdeveli ilkokulunda görev yapmıştır. Evli ve 3 çocuk annesi olan Korkmaz 2017-2018 eğitim öğretim yılında başlamak üzere Kardelen ailesine katılmıştır.

Zeliha ŞAHİNSınıf Öğretmeni

Zeliha Şahin 1988’de Nevşehir’de doğdu. İlk ve Orta öğrenimimi Nevşehir’de tamamlayan Şahin, Liseyi Trabzon’da okudu. Buradaki öğreniminin ardından Malatya İnönü Üniversitesi Sınıf öğretmenliğini kazanarak eğitimine devam etti. Zeliha Şahin 2010 yılında İnönü Üniversitesi Sınıf Öğretmenliğinden mezun olarak öğretmenliğe ilk adımı attı. Kariyer hayatına Özel eğitim Kurumlarında başlayan Şahin, 2016-2017 eğitim öğretim yılında Kardelen ailesine katıldı.

Yağmur ÜNLÜSAVURANİngilizce Öğretmeni

İngilizce öğretmeni Yağmur Ünlüsavuran, 1988 yılında Adana’da doğdu.İlköğretime Adana’da başlayıp ortaöğretim ve liseyi Aksaray’da tamamladı.Mersin Üniversitesi Mütercim-Tercümanlık mezunu olan Yağmur Ünlüsavuran aynı zamanda yeminli tercümandır.Ayrıca Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi formasyon mezunu olup İngilizcenin yanı sıra Almanca ve Korece dillerini bilmektedir.

Hatice TAŞER DEMİRALİngilizce Öğretmeni

***

Selvi İNCEMüzik ÖĞRETMENİ

*

Tuğçe BAŞBUĞGörsel Sanatlar Öğretmeni

Tuğçe Başbuğ 1991 yılında Nevşehir’de doğdu. İlkokul eğitimini Kardelen Koleji’nde tamamlayarak Ortaokula eğitimine Hacı Lütfi Pamukçu okulunda devam etti. Başbuğ buradaki eğitiminin ardından Lise eğitimini Nevşehir’de tamamladı. Lise eğitiminin ardından Nevşehir Hacıbektaş Veli Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi resim bölümünü kazanarak buradan mezun oldu. Başbuğ daha sonra İstanbul Üniversitesi Sosyoloji bölümünü kazanarak eğitimine devam ettikten sonra 2017 yılında Özel Kardelen Koleji ailesine katıldı.

Ömer Faruk AYGÜLBeden Eğitimi Öğretmeni

1989 Yılında doğan Ömer Faruk AYGÜL ilk, orta ve lise öğrenimini Kayseri'de tamamlamış 2015 yılında Erciyes Üniversitesi Beden Eğitimi spor yüksek okulundan mezun olmuştur. Aynı zamanda 1. kademe Fitness wellness ve Yüzme Antrenörüdür. 2016 yılında Kardelen Eğitim Kurumları ailesine katılarak kariyer hayatına devam etmektedir.

Nuh ERKOLMüzik ÖĞRETMENİ

Konya Ereğli Doğumlu olan Nuh Erkol İlk ve Orta öğrenimini Konya Ereğli’de Tamamlamıştır. Daha sonra 2004 Yılında Aksaray Anadolu Güzel Sanatlar Lisesini Birincilikle kazanmıştır. Lise eğitimini tamamladıktan Sonra Niğde Üniversitesi Müzik Öğretmenliği Bölümünü kazandı. Daha önce özel bir kurumda çalıştıktan sonra 2014-2015 eğitim ve öğretim yılında Kardelen Koleji Ailesine katılmıştır.

Osman ARSLAN Drama öğretmeni

1987 Nevşehir doğumlu olan Osman Arslan. 2008 yılında Isparta ilinde öğretmenlik görevine başladı.2012-2013 eğitim öğretim yılında Kardelen Koleji’nde göreve başladı.

Nergiz Sevim AĞAÇDELEN Bilişim Teknolojileri Öğretmeni

09.08.1983 Gülşehir de dünyaya gelmiştir. İlk ve orta öğrenimini Gülşehir’de tamamlamıştır. 2002-2003 eğitim-öğretim yılında Başkent Üniversitesi Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Öğretmenliği bölümünü kazanmıştır. 2002-2003 eğitim-öğretim yılında bir yıl ingilizce hazırlık okuyarak 2007 yılında mezun olmuştur. 2007-2008 eğitim-öğretim yılı itibariyle Özel Kardelen Koleji’nde Bilişim Teknolojileri Öğretmeni olarak göreve başladım.

Figen MAYADAĞ Almanca Öğretmeni

1976 Berlin de dünyaya gelen Figen Mayadağ. İlk ve orta öğrenimini Almanya’da tamamlamak üzereyken Türkiye’ye dönmüştür.1993 de Anadolu lisesini bitirdi. Aynı yıl İstanbul üniversitesi Alman Dili ve Eğitimi bölümünü kazandı.1997 de mezun oldu.Bir Alman firmasında çalıştı.Antalya’da yeminli tercümanlık yaptı.2010 yılında Ürgüp’e yerleşti.2010/2011 eğitim-öğretim yılı itibariyle Kardelen Koleji’nde almanca öğretmeni olarak göreve başladı. Mayadağ evli ve iki çocuk annesi.

Deniz UÇAR CENGİZRehber Öğretmeni

Ürgüp doğumlu olan Deniz Uçar Cengiz ilk ve ortaöğretimini Ürgüp'te , lisans eğitimini ise Ankara Gazi Üniversitesi'nde tamamladıktan sonra 12 yıl süre ile Nevşehir de bir dershanede görev yaptı.2015-2016 eğitim-öğretim yılında Kardelen Ailesine katılan Cengiz evli ve 1 çocuk annesidir.