Bol Ödüllü Turnuvaya Katılmak İçin Acele Edin!

Türkiye Satranç Federasyonu ile Nevşehir’in Lider Eğitim Kurumu Kardelen Koleji işbirliğinde gerçekleştirilen 2. Geleneksel “Şehitleri Anma” Ödüllü Satranç Turnuvası yapılacak.

Kardelen Eğitim Kurumları ve TSF Nevşehir İl Temsilciliği ile ortaklaşa yürütülen 2. Geleneksel “Şehitleri Anma” Ödüllü Satranç Turnuvası, Kardelen Koleji Kapalı Spor Salonunda 16-17 Mart Cumartesi- Pazar günlerinde gerçekleştirilecektir.

Nevşehir’in İlk Özel Okulu, Kardelen Eğitim Kurumları yine bir ilke imza atarak yarışma ödülü olarak altın ve para ödüllerinin yanı sıra Nevşehir'de bir ilk olarak eğitim bursu da veriyor.

Nevşehir İl Hakem Kurulu tarafından görevlendirilecek olan hakemlerin görev alacağı, en kapsamlı ve profesyonel satranç turnuvasına katılım için, turnuva kayıt kontrol saatinde Kardelen Eğitim Kurumlarında hazır bulunulması gerekmektedir.

Kardelen Koleji 2. Geleneksel “Şehitleri Anma” Ödüllü Satranç Turnuvası 3 farklı kategori şeklinde olup, her kategori 6’şar turdan oluşmaktadır.

Turnuva da dereceye giren 12 sporcuya Eğitim Bursu, 3 sporcuya Gram Altın, 3 sporcuya 150 tl Para Ödülü, 6 sporcuya da 100 tl Para Ödülü hediye edilecektir.

Kayıt için; www.nevsehir.tsf.org.tr