2020 Yılının İlk Bursluluk Sınavı Kardelen Kolejinden

Kardelen Koleji, her yıl gerçekleştirdiği Bursluluk Sınavı ile öğrencilerin başarı düzeylerini görmelerini ve eğitimlerine katkıda bulunmayı amaçlıyor. Kardelen Eğitim Kurumları son yıllarda büyük bir ciddiyet ve hassasiyetle yürütülen Bursluluk Sınavları ile 2020 yılının da ilk bursluluk sınavını yapmış oldu.

Çağdaş ve kaliteli eğitimin Nevşehir’deki adresi Kardelen Koleji 4.sınıflar Kardelen Koleji Bursluluk Sınavı yapıldı. Öğrenciler sınav heyecanını yaşarken öğrenci velileri de dışarıda büyük bir heyecan içerisinde çocuklarının yapılan sınavda başarılı bir sonuç almasını bekledi. Sınav süresince çocuklarını bekleyen veliler için yemekhane ve konferans salonu, spor salonu ve eğlence merkezini hazırlayan Kardelen Koleji ayrıca çeşitli ikramlarda da bulundu. 

Uzman kadrosu ve velilerinin de desteğiyle tüm sınavlarda en başarılı okul olarak kaliteden ödün vermeden yola devam eden Kardelen Koleji bursluluk sınavları tarihleri ise şu şekildedir;

6,7. Sınıflar   5 Ocak  2020   Pazar  Saat: 10.00

8. Sınıflar   11 Ocak 2020   Cumartesi Saat: 14.00

9,10, 11. Sınıflar  11 Ocak 2020  Cumartesi  Saat: 10.00

Sınav başvuruları online olarak http://kardelenkoleji.k12.tr/  adresinden yapılacaktır.

  • Öğrenciler sınavlara yalnızca belirtilen sınav saatlerinde katılabileceklerdir.
  • Sınavlarda başarılı olan öğrencilere %100’e kadar burs imkanı sağlanacaktır.
  • Sınav saatinden 30 dk önce öğrenci kimlik kartı veya nüfus cüzdanı ile birlikte Kardelen Koleji Kampüsünde hazır bulunulması yeterlidir.
  • Sınavlar ücretsiz olarak gerçekleştirilecektir.
  • Sınav sonuçları veli cep telefonlarına mesaj yoluyla bildirilecektir.